Переключиться на мобильную версию

Мэр Львова - западным СМИ: Не стоит изображать Львов цитаделью нацизма

Назад к разделу Города и стадионы
Городской голова Львова Андрей Садовый обратился с открытым письмом к европейским журналистам в котором призвал не использовать в отношении Львова "советские пропагандистские штампы прошлого и различные ярлыки".
Андрей Садовый ответил RBB
Андрей Садовый ответил RBB
uefaeuro2012.lviv.ua

Приводим оригинальный текст этого письма:

"Львів та Західна Україна в цілому у ХХ столітті стали сценою страшних злочинів двох тоталітарних систем – нацистської та комуністичної. Внаслідок "червоного" та "коричневого" терору у місті та регіоні загинули мільйони українців, євреїв, поляків та представників інших національностей. Пам'ять про ці жертви жива, в місті досі мешкають свідки цих злочинів.

ВИДЕО: Львов - маленький Париж

В той же час, в радянські часи комуністична пропаганда свідомо та системно працювала на те, аби приклеїти українському національному руху ярлик "нацистських поплічників". При цьому, найбільшим "злочином" українців Галичини, на думку комуністів, був відчайдушний опір радянському режиму. Після першого досвіду комуністичної влади 1939-1941 років українці дійсно масово повстали проти нової радянської окупації, захищаючи свої міста та села від нового терору комуністичних спецслужб. Боротьба Української повстанської армії спочатку проти нацистської, а потім і радянської влади тривала з 1943-го і аж до початку 50-х років.

Відтак, звертаюся до представників західних медіа не використовувати радянські пропагандистські штампи минулого та різноманітні ярлики. Графіті зі свастикою на стіні можуть з’явитись у будь-якому місті Європи. Як і в будь-якому цивілізованому місті, у Львові вони будуть негайно ліквідовані, як і інші образливі для львів’ян символи. Впевнений, що численні фани та журналісти, які приїдуть до Львова на Євро-2012 зможуть на власні очі пересвідчитись, що Львів - це гостинне і привітне місто, останній невідкритий скарб Європи".

Напомним, ранее немецкий телеканал RBB обнародовал сюжет о Львове, как один из Принимающих городов Евро-2012, под названием Футбол под свастикой.  В сюжете немецкие журналисты изобразили Львов как место доминирования нацистской идеологии и показали несколько кадров со свастиками на стенах.

Комментариев (4)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Отсортировать по дате Вниз
Duchovny+    27.04.2012, 20:28
Оценка:  -3
Duchovny+
Україна повинна бути етнічно чистою. Україна для українців!
Слава Україні!
banderloh    29.11.2013, 21:56
Оценка:  +1
banderloh
гость  (аноним)  27.04.2012, 16:40
Оценка:  0
гость
кому, западным СМИ?
гость  (аноним)  27.04.2012, 16:32
Оценка:  +1
гость
Анрій, а перед ким ти розпинаешься, да ім по барабану всім, главное чтоб по ихнему, вони ж генетичний брак, ім партія висмоктала мозок
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь