Переключиться на мобильную версию

На закордонних трасах

На закордонних трасах

Завершились перші змагання Італійської серії WSK в 2019 році, в яких приймали участь два українця - Едгар Анпілогов та Олександр Бондарев.

З 82-х учасників класу MINI українці вдвох вдало пройшли відбіркові хіти і зайняли 33-тє та 34-те місця, а з кожним наступним хітом покращували свої результати. Так, 1-й хіт Бондарев завершив на 18-му місці, а в 5-му він фінішує вже 5-м.

В неділю на пілотів чекали дві напівфінальні гонки та два фінали - головний і фінал B.

Едгар Анпілогов в напівфіналі займає 18-ту позицію і, таким чином, потрапляє у фінал B, хоча від головного фіналу його відділяла лише одна позиція.

У Олександра навіфінал не задається через дуже жорстку боротьбу між пілотами за потрапляння у фінал. У першому ж повороті відбулось зіткнення, і Олександр вилітає на 28-му позицію. Але він продовжує боротьбу, відвойовуючи позицію за позицією, і ось він вже 21-й. До фінала залишається 4 позиції і 2 кола. І тут ще одне зіткнення, і у машини ламається зірочка, і злітає ланцюг. На цьому гонка для Олександра, нажаль, закінчилася. Тут необхідно додати, що Олександру лише 9 років, і він на рік-два молодший за всіх інших пілотів, що стали суперниками для нього в новому більш дорослому класі MINI.

У фіналі B Едгар, стартуючи з першої позиції, втримує за собою лідерство і фінішує першим! Браво!

Ще один український пілот відзначився цими вихідними. Це 7-ми річний Лука Федоренко, який змагався в першій для себе гонці в новому сезоні на картодромі «Kartodromo Lucas Guerrero» в іспанському місті Chiva. Тут відбулися змагання «Hivern Karting», що вже п'ятий рік поспіль організовуються Автомобільною Федерацією Валенсії, і які за велику кількість пілотів, що вони збирають, можуть бути охарактеризованими як гучний спортивний успіх змагань.

В новому класі «Alevin» Лука Федоренко пройшов першу гонку з новою для себе командою Kart Republic Spain, закінчив на 8-му місці з хорошим досвідом на майбутнє.

Дякуємо пілотам за яскраву боротьбу та бажаємо подальшого професійного зростання, за яким неодмінно прийдуть ще більші досягнення! Тільки вперед!

Фото надано Комітетом картингу FAU

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
    29.01.2019, 10:18
Оценка:  0
Google вже платить $ 17,000 до $ 22,000 на місяць для роботи в Інтернеті з дому. Я приєднався до цих дBох робочих місяців і заробив $ 20544 в перший місяць роботи. Можу сказати, що моє життя змінилося - на краще!

Перевірте, що я роблю ..>>> w­w­w­.­w­e­b­j­o­b­3­3­.­c­o­m
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь