Переключиться на мобильную версию

Зимові тести

Зимові тести

Напередодні нового сезону українські картингісти активно тренуються в режимі тестів на Європейських картингових трасах.

Так, починаючи вже з 11 січня Лев Крутоголов, Олексій Яремій та Едгар Анпілогов наповну вкатувалися на відомій Італійській трасі в Адрії разом з командою «Borsch Racing».

А Олександр Бондарев в рамках підготовки до нового сезону відпрацював вже другий тестовий уік-енд – 11-12 січня в іспанській Валенсії і минулими вихідними в італійській Андрії, де вже наприкінці тижня відбудуться перші змагання італійської серії WSK.

Нагадаємо, що Олександр в цьому році перейшов до більш дорослого класу MINI, не дивлячись на те, що йому всього 9 років, і він ще два роки мав можливість виступати в класі MICRO. Але, приймаючи участь у змаганнях у більш дорослій віковій категорії Олександр матиме можливість продовжувати вдосконалювати свою професійну майстерність у ще більш висококонкурентному середовищі заради досягнення нових спортивних висот.

В цьому році Олександр виступатиме у складі нової для себе команди Gamoto Kart.

А найближчими вихідними українські пілоти приймуть участь в першій гонці в сезоні Champions Cup WSK в італійський Адрії.

Вперед, за новими досягненнями!

Прес-служба Комітету картингу FAU

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
    24.01.2019, 10:31
Оценка:  0
Google вже платить $ 17,000 дO $ 22,000 на місяць для роботи в Інтернеті з дому. Я приєднався до цієї роботи два місяці тому і заробив $ 20544 в перший місяць роботи. Можу сказати, що моє життя змінилося - на краще!

Перевірте, що я роблю .. >>> w­w­w­.­w­e­b­j­o­b­3­3­.­c­o­m
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь