Переключиться на мобильную версию

Інформаційне повідомлення Комітету ралі FAU

Інформаційне повідомлення Комітету ралі FAU

Шановні колеги!

10 жовтня 2018 року відбулося засідання Комітету ралі FAU. На засіданні було прийнято ряд рішень, в тому числі наступні:

Визнано за доцільне проведення у першій половині грудня 2018 року акції «Українське ралі – 2018», під час якої планується вручення додаткових відзнак за досягнення під час проведення Чемпіонату України з ралі 2018 року.

Учасникам Чемпіонату України з ралі до 10 листопада 2018 року пропонується ознайомитись з попередніми результатами Чемпіонату України з ралі, який опубліковано на сайті FAU, перед їх поданням на затвердження КАС FAU.

Учасникам Чемпіонату України з ралі до 10 листопада 2018 року пропонується подати свої можливі пропозиції стосовно внесення змін та доповнень до регламентуючих документів з ралі на 2019 рік.

З метою підготовки до формування календарного плану змагань на 2019 рік пропонується зацікавленим особам, які планують у 2019 році проводити змагання з ралі, до 10 листопада 2018 року подати заявки встановленої форми для їх попереднього погодження Комітетом ралі FAU.

Зацікавлені особи, які подадуть попередні заявки на проведення змагань-етапів Чемпіонату України з ралі 2019 року, запрошуються на засідання Комітету ралі FAU яке відбудеться 17 листопада 2018 року за адресою м. Київ. вул. Московська 32/2. Початок засідання о 12:55.

До порядку денного засідання включено питання:

- погодження результатів Серій змагань з ралі, які проводились у 2018 році;

- формування календарного плану змагань з ралі на 2019 рік;

- розгляд пропозицій щодо внесення змін та доповнень до регламентуючих документів з ралі на 2019 рік;

- визначення часу, місця, формату та переліку відзнак акції «Українське ралі – 2018».

Зауваження та пропозиції подаються в електронному вигляді на адресу Комітету ралі FAU: rally.ua@gmail.com

Комітет ралі FAU

Фото Володимир Некрасов

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь