Переключиться на мобильную версию

Подія року в Кам’янському

Подія року в Кам’янському

Підсумовуюча гонка сезону відбулася в атмосфері видовищного та яскравого дійства на найкращому картодромі країни – «Dnipro Kart». Про такі дні кажуть - інколи буває так, що все відбувається навіть краще, ніж ми собі можемо уявити. Ретельно підготовлені організаторами «солодощі», примножив талановитий актор, художній керівник DiselStudio - Єгор Крутоголов, присутність якого забезпечила справжній вибух позитивних емоцій у всіх учасників святкового параду пілотів, і особливо жіночок, які прийняли участь в «Заїзді Матусь», та допомогла розслабитися всім пілотам перед вирішальними для визначення володарів Кубку України гонками.

Привітати спортсменів події всеукраїнського масштабу завітав також мер міста Кам’янське – Андрій Леонідович Білоусов: «Вже втретє Кам’янське зустрічає спортсменів з усієї країни на змаганнях загально-українського масштабу з такого видовищного та цікавого виду спорту. Бажаю всім успіхів, та приїжджайте до нас знову».

Звичайно, така подія не була залишена без уваги ані місцевих, ані загальнонаціональних ЗМІ. Сюжет телеканалу ICTV за лічені години розміщення на фейсбук-сторінці UkrKarting досяг декількох тисяч переглядів. Організована та реалізована командою AUTOSPORT.TV он-лайн трансляція події на YouTube, з прямим включенням в ефір телеканалу XSport та трансляцією на телеканалі Перший Автомобільний, високо оцінена як автоспортсменами, так і звичайними любителями автоспорту.

Депутат обласної Ради, меценат – Олег Іванович Захорольський: «Сьогодні свято, в якому виграють всі – і глядачі, і спортсмени. Ви є прикладом того, як необхідно досягати мети. Оскільки зараз велика кількість людей, які лежать на дивані. Намагайтеся більше залучати в свій спорт друзів, знайомих та сусідів».

Атмосферу свята підігрівали надзвичайні виступи чарівних дівчат-чірлідерів команди «Прометей», а в перерві між заїздами дітки мали змогу порозважатися на батутах та надувних атракціонах.

Для самих маленьких, але вже таких «дорослих» пілотів, у неділю вирішувалася доля призових місць за підсумками всього сезону. На друге та третє місце претендувало одразу декілька з них, і лише перше місце достроково, за підсумками шести етапів посів новачок сезону – Лев Крутоголов з команди «BorschRacing». На цьому етапі Лев вже випробовував машину для наступного класу «60-Міні», в якому він буде виступати в наступному році. А по завершенню гонок, всі пілоти «Дитячої Академії Картингу» отримали заслужені нагороди. До речі, підготовлені організаторами цієї серії кубки для призерів, майже досягали зросту самих пілотів.

Святковості події також додала п’ятнична церемонія нагородження Чемпіонів за підсумками сезону 2017 року, та урочисте представлення делегатів від України на Світовий «Ротакс Моджо Макс Гранд Фінал». А ще в гості до картингістів завітали представники водно-моторного спорту, а саме українська команда «FORSE» – Чемпіон Європи 2017 року в класі FR1000 та її пілот – Ігор Тітков.

Офіційні особи змагань налаштували для Кубку найширші функції програми для LiveTiming:http://cku.org.ua/live.php. Тепер ще зручніше переглядати інформацію про результати як з кваліфікації, так і з усіх заїздів, що проходили на протязі уік-енду.

Також можна знайти відеозапис недільного дня.

Вітаємо переможців та призерів Кубку України з картингу 2017!

Клас 60-Міні

1. Бондарев Олександр, Кононець-моторспорт

2. Андрос Янніс, ДЮСШ «Автомобіліст»

3. Нельга Ярослав, OSA Kart Racing

Rotax Міні

1. Костина Ростислав, Borsch Racing

2. Кукурузов Данііл, ДЮСШ «Автомобіліст»

3. Коржавін Дмитро, OSAKartRacing

Піонер-Н Міні

1. Кондратенко Богдан, Kovdob Motorsport

2. Дячино Станіслав, ХОТШ ТСОУ Харків

3. Кобилянський Артем, ДЮСШ «Автомобіліст»

Безкоробка Юніор

1. Красько Георгій, ДЮСШ «Автомобіліст»

2. Лушкин Павло, PROMARMATURA

3. Іванченко Владислав, Кононець-моторспорт

Безкоробка

1. Волинець Богдан, Borsch Racing

2. Лушкин Єгор, PROMARMATURA

3. Лейченко Богдан, PROMARMATURA

KZ2

1. Телюк Ілля, ХОТШ ТСОУ Харків

2. Дерюга Олександр, ХОТШ ТСОУ Харків

3. Ткаченко Олександр, ХОТШ ТСОУ Харків

32+

1. Осінний Сергій, OSA Kart Racing

2. Ткачук Ігор, PROMARMATURA

3. Бурцев Денис, OSAKartRacing

Партнери події:

АВІАС – мережа автозаправних станцій / www.avias.com.ua

БРОКБІЗНЕС – страхова компанія / www.bbs.ua

For Dolot – фонд підтримки молодих пілотів / www.4dolot.com

Dnepro.net / www.dnepro.net

Інформаційні партнери: XSport, Перший Автомобільний TV, Sport.ua, Motorsport.ua, AUTO.RIA, Autocentre

Дякуємо всім учасникам та партнерам за свято!

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь