Переключиться на мобильную версию

Перетнувши екватор

Перетнувши екватор

Минулими вихідними відбувся IV-і етапи Чемпіонату України та національної серії «Кубок Дитячої Академії Картингу» з картингу. Сезон перетнув свій екватор, і через це напруга в боротьбі очікувано зростає. Чемпіонство поки що не гарантовано нікому, в кожному класі є по декілька претендентів на перемогу.

Четвертий етап тільки додав невизначеності. Поки вболівальники підраховують бали та можливі розклади на фінальну частину Чемпіонату, команди мають невеличку перерву в декілька тижнів для перепочинку та підготовки до наступних стартів.

Завдяки зусиллям Автомобільної Федерації України та команді Autosport TV IV-й етап Чемпіонату транслювався в он-лайн режимі на каналі YouTube. Всі бажаючі мають можливість переглянути відеозапис цієї трансляції.

Ще одна подія минулих вихідних - вийшов в світ другий номер друкованої версії картингового журналу «Karting Race». Всі бажаючі мають змогу придбати його у відповідальної особи Юрія Кудріка за телефоном +380 (66) 142-42-43.

Бажаємо гарного відпочинку спортсменам та командам і чекаємо всіх з новими силами на фінальних етапах Чемпіонату!

Прес-реліз Комітету картингу FAU

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь