Переключиться на мобильную версию

Нове місто. Нова траса. Нові емоції!

Нове місто. Нова траса. Нові емоції!

Шановні любітелі позашляхових перегонів на квадроциклах та мотовсюдиходах! Організатори раді сповістити вас, що 19 березня 2016 року відбудеться 2-й етап Чемпіонату України з кантрі-кросу «Ukrainian Cross-Country».

Вперше за свою історію змагань перегони відбудуться у місті Умань Черкаської області. У місті, яке є «перехрестям» п'яти основних доріг України. У місті, яке веде свою історію зі скіфських поселень та до сьогодення.

На спортсменів очікує нелегка траса з різноманітним покриттям, трамплінами, пагорбами. Розташування траси надасть можливість глядачам бачити зразу усе, що буде відбуватися на дистанції.

Також даний етап буде стартом для класів «Junior», які в силу жорстких погодних умов не приймали участь у першому старті Чемпіонату цього року.

Погода не перестала надавати багато сюрпризів та несподіванок. Тому ми не можемо бути впевненими, що чекатиме на учасників та глядачів у день змагання. Але ми впевнені, що у спортсменів боротьба буде чесною, а у глядачів буде багато позитивних емоцій! А перегони відбудуться у будь-яку погоду! Чекаємо усіх на змагання!

Для довідки:

Найменування змагань: 2-й етап Чемпіонату України 2016 року з кантрі-кросу «Ukrainian Cross-Country»

Організатор: Київський квадроциклетний клуб «ATV-Адреналін»

Назва этапу: «Умань. Скіфьскі шляхи»

Дата проведення: 19 березня 2016 року

Місце проведенния: м.Умань, вул.Енергетична, навпроти заводу «УманьФермМаш»; GPS (google): 48.747844, 30.179574

Генеральний спонсор змагання: компанія «Логос-Спорт» — ексклюзивний дистриб'ютор Can-Am BRP в Україні (www.brp.ua)

Подробиці на офіційному сайті змагань: www.atv-adrenalin.com.ua

За матеріалами організатора

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь