Переключиться на мобильную версию
Devil_1983

Wimbledon. Вінні Джонс. Банда психів

3 декабря '12 15:12 Комментариев: 2
Добавить комментарий

Якось угаразділа мене в 90-х симпатизувати в чемпі Англії веселому клубу з Лондона. Десь начитався пару психоделічних історій про славних гравців того Wimbledon - Вінні Джонса, Денніса Уайза і ко, які, наприклад, винесли сплячого тренера з ліжком в вантажний ліфт і відправили на 1 поверх))

Пару разів побачив на ТВ їх матчі - і все, захворів ними надовго. ну але в 2002 казка закінчилась, тому що через купу проблем клуб перевезли за 70 км від Лондона, змінили назву, кольори (зараз там бігає блондинчик Алан Сміт, привіт фанатам Лідса). В Україні це часте явище, кожного року пропадає якась команда. Більшість це сприймають як данність і нічого не роблять.

Але фанати справжнього Wimbledon не змирились з таким ходом подій і за 6-7 років зуміли відродити клуб вже на історичній землі в південно-західному Лондоні. За кілька років вийшли в четвертий за силою дивізіон, переїхали на симпатичний олдскульний стадіончик зі стоячими трибунами, заручились спонсорською підтримкою з боку виробника культової комп'ютерної гри Football Manager.  

І от вчора доля звела два клуби-антагоністи, клуб-дитя сучасного футболу і команду в стилі Against Modern Football, в Кубку Англії. Багато переповідати не буду, але атмосфера на стадіку була просто неймовірна - кричалки, пісні, кульки, прапори, літак з написом We Are Wimbledon з боку тру-команди. За кілька днів до матчу в команду повернувся Ніл Салліван, який стояв більше 10-ти років за той, старий Уімблдон (ті, хто памятає збірну Шотландії 90-х в курсі про кого я).

І пофіг, що відроджена фанатами команда програла на табло, вцілому вони тільки виграли і показали іншим, як треба боротись за свій клуб, свої кольори, свої традиції (ой, скільки пафосу))) 

У нас є один коментатор, який за те, щоб фанатів прибрати з футболу, футбол тільки для багатих, тільки як в театрі, тільки з хотдогами і попкорном. Так от, вчора фанати AFC Wimbledon передали йому смачний і переконливий AMF-привіт. 

В Україні кілька років боряться за відновлення свого клубу київські коні. думаю лондонський приклад доводить, що ЦСКА можна відродити. йоу, піс, Вінні Джонс рулить, ага. бонус-фото http://bit.ly/Vfsr7h

Поделиться:
Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
AnatoliiK    03.12.2012, 16:03
Оценка:  0
AnatoliiK
Стівена Вайза завжди чомусь Денісом звали, а всі три матчі за Шотландію на ЧС-98 відстояв тоді 39-річний Джим Лейтон, так що Ніла Саллівана якось і не згадаю. Ну і назву "нового Wimbledon" Milton Keyns Dons теж можна було згадати і його екс-тренерів Пола Інса і Роберто Ді Матео. А загалом практика існування таких вболівальницьких клубів доволі цікава - в Англії і FC United of Manchester і AFC Leverpoool вже є.
Devil_1983    03.12.2012, 16:54
Оценка:  0
Devil_1983
дякую! помилився з Вайзом, звісно, що Денніс. по Салівану теж слушно, хоча в заявці він був і взагалі за збірну часто стояв. про МК Донс не вистачило місця, іншим разом можливо якось, як і про United of Manchester
Реклама
Реклама
Реклама
Все блоги
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь