Наполі та Рома зіграли у результативну нічию

Завершився черговий матч Серії А.
Наполі - Рома / Getty Images

У рамках 34-го туру італійської Серії А, у неділю, 28 квітня, команда Наполі на своєму домашньому полі зіграла внічию з Ромою, рахунок 2:2. Незважаючи на те, що Наполі перевершив Рому за кількістю ударів утричі, матч не приніс перемоги жодній із команд.

Перший тайм пройшов без голів. Перший гол було забито на 59-й хвилині гри. Пауло Дібала успішно реалізував пенальті, призначене за фол Жуана Жезуса у штрафному майданчику Роми. Гол у відповідь від Наполі прийшов через п'ять хвилин, коли Матіас Олівера скористався рикошетом, який завадив Мілі Свілару відбити удар.

До кінця матчу обидві команди обмінялися голами. На 84-й хвилині Наполі отримав пенальті за порушення на Хвічі Кварацхелії і Віктор Осімхен успішно забив. Однак Рома змогла відігратися за дві хвилини до кінця основного часу, коли Теммі Абрахам забив гол після подачі кутового від Евана Ндіка. Гол був підтверджений після перевірки VAR.

На даний момент Рома посідає п'яте місце у турнірній таблиці Серії А з 59 очками, тоді як Наполі знаходиться на восьмому місці з 50 балами.