Україна виборола дві медалі у шостий день Всесвітніх ігор-2022

Українські спортсмени посідають п'яте місце у медальному заліку змагань.
Вікторія Онопрієнко / Gettty Images

У Бірмінгемі (штат Алабама, США) продовжуються Всесвітні ігри-2022, участь у яких бере збірна України.

У шостий змагальний день українські спортсмени здобули ще дві нагороди - срібну та бронзову.

Ушуїстка Аліна Крисько стала володаркою срібної медалі. 17-річна українка була найкращою в дисципліні дао шу (9.373), набравши найбільшу кількість балів, і показала третій результат у вправі з гунь шу (9.293). У підсумку вона набрала 18.666 бала і поступилася переможниці Мії Тан із США - 18.790 (9.303 + 9.487).

Українка Вікторія Онопрієнко здобула бронзову медаль у змаганнях з художньої гімнастики у вправах зі стрічкою. У фіналі спортсменка набрала 31.750 бала. Чемпіонкою у цьому виді стала представниця Ізраїлю Дар'я Атаманов (32.750), а срібною призеркою - Боряна Калейн із Болгарії (32.650).

У медальному заліку Всесвітніх ігор-2022 після шести змагальних днів Україна йде на п'ятому місці, маючи у своєму активі 26 нагород.