Шахтар – володар Кубка України

"Гірники" у фінальному поєдинку впевнено обіграли Ворсклу.
Шахтар Донецьк / ФК Шахтер Донецк

15 травня, на стадіоні Авангард у Рівному, відбувся фінал Кубка України з футболу між полтавською Ворсклою та донецьким Шахтарем. Фанати Ворскли згадували 2009 рік, коли їхня команда обіграла Шахтар завдяки голу Василя Сачка.

У першому таймі Ворскла під керівництвом Сергія Долганського успішно протистояла Шахтарю. Однак, на 40-й хвилині гри, Іраклі Азаров прокинув м'яч у штрафний майданчик, де Данило Сікан головою відправив його у ворота Павла Ісенка.

У другій половині гри після кутового удару Шахтаря Микола Матвієнко направив м'яч на дальню штангу, де Юхим Конопля в падінні вдарив по м'ячу. Незважаючи на те, що Ісенко відбив удар, м'яч встиг перетнути лінію воріт.

Після цього, команда Шахтаря, під керівництвом Марино Пушича, почала грати з урахуванням рахунку, даючи «Ворсклі» можливість створити кілька моментів біля своїх воріт. Це спричинило гол Миколи Ковталюка на 85-й хвилині гри.

Незважаючи на спроби Ворскли організувати фінальний штурм, команда не змогла уникнути поразки. Шахтар переміг з рахунком 2:1 і вчотирнадцяте став переможцем Кубка України, обігнавши за цим показником Динамо (13 Кубків).