Барселона обіграла Реал Сосьєдад і обійшла Жирону в турнірній таблиці

Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Барселона / Getty Images

У понеділок, 13 травня, в рамках 35 туру Ла Ліги, Барселона прийняла на своєму полі Реал Сосьєдад.

У перші дві хвилини матчу команди активно намагалися встановити свій ритм гри, але не змогли створити серйозних загроз для воріт супротивника. На 22-й хвилині гості забили гол, який було анульовано через офсайд. До кінця першого тайму Барселона посилила тиск: спочатку Гюндоган схибив, а потім віддав чудовий пас Ямалю, який успішно реалізував момент. Таким чином, команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь Барселони.

У другому таймі Барселона продовжувала атакувати та упускати можливості, але й гості не упускали шансів для контратак. Однак завдяки зусиллям воротарів обох команд рахунок на табло не змінювався.

У заключні хвилини матчу Барселона намагалася зміцнити свою перевагу, але безуспішно, поки Альваро Одріосола не зробив грубого фолу у своєму штрафному майданчику. Рафінья впевнено реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок матчу.